Yıldız Alves, lider Emre

Bruno Alves, testlerdeki başarısıyla teknik heyetin takdirini aldı. Emre Belözoğlu tecrübesiyle bu yılki şampiyonluk mücadelesinde Fenerbahçe adına en kritik isim

Yıldız Alves, lider Emre
Fenerbahçe'nin Antalya Belek'te yaptığı kampın bitimine 1 gün kala çalışmaları mercek altına aldık. İşte merak edilen ve performanslarıyla öne çıkan isimler...
BRUNO ALVES:
Galatasaray maçında gördüğü kırmızı karttan sonra takımdan kopma noktasına gelmişti. Ancak zaman onun ilacı oldu. Antalya kampında kuvvet, dayanıklılık, sıçrama ve zamanlama gibi testlerde takım lideri olarak teknik heyetten tam not aldı.
EMMANUEL EMENIKE:
Sow'un yokluğunda Fenerbahçe'nin şampiyonluk şansını direkt etkileyecek etkenlerden biri Emenike'nin performansı... Bunu çok iyi bilen İsmail Kartal, Nijeryalı'yı idmanlar haricinde mobilizasyon, core ve bireysel kuvvet programlarıyla özel çalıştırdı. İdmanlarda istekli, tek hazırlık maçında eskiye nazaran daha diriydi.
EGEMEN KORKMAZ: İsmail Kartal'ın en çok önem verdiği isimlerin başında geliyor. Hoca, Egemen'in agresifliğinin oyun içinde takımı ileri ittiği görüşünde. Hem erken dönüp ilk yarının maçlarına yetişti hem de kampta eksiklerini kapattı. İkinci yarının gizli yeni transferi diyebiliriz.
DIEGO RIBAS:
Geldiği günle bugün arasında büyük farklar olduğunu söyleyebiliriz. Şu anki görüntüsüyle ikinci devre daha fazla süre alacağı kesin. Ancak hep hayali kurulan eski Diego ikinci yarıda sahada olur mu? İşte bu hala soru işareti...
PIERE WEBO:
Sakatlıktan kurtulmanın moraliyle kampın en pozitif isimlerindendi. İlk yarıda aldığı dakikanın üzerine çıkacağı kesin. Sow'un yokluğunda Emenike asla rakipsiz değil. Webo sürpriz şekilde 2. yarıda birçok maçta 11'de başlayabilir.
EMRE BELÖZOĞLU: Artık her yerinden tecrübe akıyor. Kasımpaşa deplasmanında cezalı ama kamptaki performansı gösteriyor ki ligin ikinci yarısında şüphesiz Fenerbahçe için en kritik isim kaptan Emre olacak.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN