Demba Ba: Tüm dünya şaşkın

Demba Ba: Tüm dünya şaşkın

Beşiktaşlı futbolcu Demba Ba, Senegal Milli Takımı'na alınmamasıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

  • AA
  • Futbol
  • Pazartesi 19.01.2015 15:53
Demba Ba, takımının Antalya Side'de yaptığı devre arası kampında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. İyi bir devre arası kampı geçirdiklerini vurgulayan başarılı oyuncu, yeniden yoğun bir şekilde çalışmaya başladıkları için mutlu olduklarını söyledi.

Uzun zamandır devre arası tatili yapmadığını belirten Demba Ba, "Yakın çevreme 'uzun zamandan beri devre arası tatili yapmıyorum, mutlaka bana iyi gelecektir' diye söylüyordum, açıkçası öyle de oldu" dedi.

Demba Ba, ilk yarıda derbi kazanamamalarıyla ilgili soruyu, "Önemli olan sadece derbileri kazanmak değil, tüm maçları kazanmak istiyoruz. Hedefe ilerlemek için tüm maçlarda kazanmamaya çalışmalıyız. Hedefimiz belli, bunda hiçbir değişiklik yok, şampiyon olmak istiyoruz. Ligin ikinci yarısında da bütün maçlara kazanmak için çıkacağız. Şampiyonluk yarışında rekabet halinde olduğumuz rakiplerle kıyaslandığında genç bir kadroya sahibiz. Gençliğin getirdiği dinamizm gibi avantajların yanı sıra tecrübe eksikliği gibi dezavantajlar da var. Bu eksiklik derbi maçlarına etki etmiş olabilir" şeklinde yanıtladı.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN