Gökhan Zan: Ayrılmak istiyorum

Gökhan Zan: Ayrılmak istiyorum

Galatasaray'da kadro dışı kalan Gökhan Zan, takımdan ayrılmak istediğini açıkladı ve Abdürrahim Albayrak'ın kendisi hakkındaki sözlerine yanıt verdi.

  • Futbol
  • Pazartesi 19.01.2015 15:31
Galatasaray Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak'ın "yattığı yerden para almakla olmaz" ifadesini kullandığı Gökhan Zan, hakkındaki iddialarla ilgili konuştu.

Gökhan Zan ayrılmak istemediği iddialarını yalanlarken, "Böyle bir durum yok, takımdan ayrılmak istiyorum. İyi bir teklif gelirse takımdan ayrılacağım" açıklamasında bulundu.

Gökhan Zan ile Sivasspor, Akhisar Belediyespor ve Kasımpaşa kulübünün ilgilendiği belirtiliyor.

ABDURRAHİM ALBAYRAK NE DEMİŞTİ?

Gökhan'ın takımdan ayrılmak istemediğini kaydeden Albayrak, şunları söylemişti:

"Gökhan Zan kardeşimiz ısrarla gitmek istemiyor. Bazı demeçleri kulağıma geldiğinde de üzülüyorum. Uzun yıllar takımda kalmış, sakatlıklar geçirmiş ve parasını almış. Bu duyduklarım hoş değil. Bir insan kendisine güvenecek, gidip bir yerde oynayacak. 'Ben yatarak paramı alırım' demek hoş değil. Bunlar beni üzüyor. Asgari ücretle çalışan insanlar bilet, kombine alıyorlar, maç izlemeye geliyorlar. Oynamayan oyuncu için para vermiyorlar. Ben Gökhan kardeşime ricada bulunuyorum. Bir an önce kulüp bulsun, gitsin oynasın. Ne fedakarlık gerekiyorsa yapacağız. Hocamızın raporu doğrultusunda bu oyuncuları göndermek zorundayız"
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN