Tokadı yediler

"Bir kulübün sözleşmeli futbolcusunu ayartmaya çalışırken, Trabzonspor duvarına çarptılar. Bunlar, şike dahil her tür kirli oyunu mubah gören zihniyet mensupları"

Tokadı yediler
Trabzonspor, Fenerbahçe Genel Sekreteri Mahmut Uslu'nun bordo-mavili kulübe yönelik sarfettiği sözlere sert tepki gösterdi. Kulübün internet sitesinden yayınlanan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: "Kendi camiasını ve Türk futbolunu şike batağına sürükleyen malum kulübün genel sekreteri olan şahıs, kulübümüze hitaben, 'Transferler için ya gömü buldular ya da borç alıyorlar, belki de Trabzonspor'a birileri bu futbolcuları hediye ediyordur' şeklinde ifadeler kullanmıştır.

HESABIMIZ ALLAH'A
Bu ifadeler, malum kulübün yöneticilerinin akıllarının ermediği ve başaramadıkları tüm işlerde bu tür kirli oyunlara başvurduklarının itirafı niteliğindedir. Şike dahil her tür kirli oyunu mubah gören zihniyet mensupları, illegal yollarla bir kulübün sözleşmeli futbolcusunu ayartmaya çalışırken, Trabzonspor duvarına çarpmıştır. Belki de bu olay, bu anlamda yedikleri ilk ciddi tokat olup, zaten yetersiz olan doğru dürüst konuşma kabiliyetlerini tamamen yitirmelerine neden olmuştur. Biz hesabımızı önce Allah'a sonra genel kurullarımıza ve devlet kurumlarına veririz."

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN