Erkan Zengin, FIFA'dan haber bekliyor!

Erkan Zengin, durumun netleşmesi için FIFA'dan gelecek haberi bekliyor. İsveç asıllı oyuncu eğer geçici transfer izni alabilirse Fenerbahçe'nin kapısını yeniden çalacak.

Erkan Zengin, FIFA'dan haber bekliyor!
Erkan Zengin geçtiğimiz hafta başında FIFA'ya başvurmuştu. Başvurunun gerekçeleri arasında Eskişehirspor'un alacaklarının tamamını zamanında yatırmaması ve istediği kulüpte oynamasına izin verilmemesi var.

Eskişehirspor Kulübü, Erkan'a borçları olan 800 bin euroyu zamanında ödediklerini belirtirken, oyuncu cephesi ödemenin 130 bin eurosunun geciktiğini belirtiyor. Erkan Zengin eksik ödemeyi belgeleyip FIFA'ya ispat ederse geçici transfer izni almasının önü açılacak. Bu durumda Eskişehirsporlu oyuncu, kulübüyle 2017 yılına kadar sözleşmesi bulunmasına rağmen istediği kulüp ile sözleşme imzalayabilecek.

Ülkesi İsveç'te tatilini sürdüren Erkan, şu anda transfer konusunda hiçbir kulüp yöneticisiyle iletişime geçmiyor. Aksine yıldız oyuncu gelen görüşme taleplerini de geri çeviriyor veya yöneticilerin telefonlarını yanıtsız bırakıyor.

Erkan Zengin, FIFA'dan gelen yanıta göre yurda dönecek.

(NTVSpor)
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN