Ben sahada konuşurum

Ben sahada konuşurum
Beşiktaş'ın kamp yaptığı Side'de basın toplantısı düzenleyen Tolga Zengin, sert açıklamalar yaptı. Özel hayatı ile ilgili doğru olmayan haberler çıktığını söyleyen Tolga, "Gece hayatıma ait elinde fotoğraf olup da yayınlanamayan şerefsizdir, eğer ortada fotoğraf varsa da ben şerefsizimdir" dedi. Beşiktaş'a transfer olurken para konuşmadığını söyleyen başarılı kaleci, "Beşiktaş'a gelirken 1 lira para konuşmadan geldim. Uçaktan indim Ahmet abinin ofisine gittim, çay içtim, imzayı attım çıktım. Hakkımda takas haberleri çıktı, mutsuz olduğum haberleri çıktı. Ben hep sahada konuştum. Bundan sonra da öyle yapacağım" ifadelerini kullandı.

En çok hata bize yapıldı
"Hakem hataları bize karşı biraz daha kolay oluyor ama o konuda konuşmak istemiyorum. Yöneticilerimiz bu konuyla ilgileniyordur. Bir hata varsa düzeltilmesi gerekir."

Avrupa'da kupa hayal değil
Lig yarışı hakkında, "Şampiyon olmak istiyorsak büyük maçları da kazanmalıyız" yorumunu yapan Tolga, Avrupa Ligi ile ilgili ise, "Güçlü rakiplere karşı iyi maçlar oynadık, hepsine de üstünlük kurduk. Gerçekleşmeyecek bir hayal değil Avrupa'da kupa kaldırmak" değerlendirmesini yaptı.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN