Havuzun dağılması bize yarar

Fikret Orman’dan, Yıldırım’ın havuz çıkışına cevap geldi: Havuzu kimin götürüp, kimin götürmediğini kim ne biliyor... Diğer kulüplerin menfaati olduğu için çıkma niyetimiz yok. Eğer havuz dağılırsa, yayın hakkını en yüksek fiyatla biz satarız

Havuzun dağılması bize yarar
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, kulüplerin ortak menfaatleri doğrultusunda havuz sisteminin devam etmesi gerektiğini söyledi. Beyaz TV'de F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın açıklamalarını değerlendiren Orman, "Havuzu kimin götürüp, kimin götürmediğini kim ne biliyor. Öteki kulüplerin menfaati olduğu için havuzdan çıkma niyetimiz yok. Eğer havuz dağılırsa, yayın hakkını en yüksek fiyatla biz satarız, bundan dolayı hiç endişeli değilim. Yaptığımız sponsorluk anlaşmaları da onun bir neticesi" dedi. Fikret Orman, F.Bahçeli yönetici Mahmut Uslu'nun "İlk 3 haftayı kayıpsız geçersek arayı açarız sözlerine de "Bu sözler kendisini bağlar. Ancak sonucu hep birlikte göreceğiz" cevabını verdi.

'Üzerine güneş batmayan Beşiktaş'
Avust ralya Beşiktaşlılar Derneği'nin daveti üzerine bu ülkeye giden başkan Orman, dernek ve Beşiktaş Melbourne Futbol Okulu tarafından düzenlenen gecede, "İngiliz İmparatorluğu için 'Üzerinde güneş batmayan ülke' sözü gibi, artık Beşiktaşımız da üzerinde güneş batmayan bir kulüp olmuştur" dedi.

BİZE ULAŞIN