Kimseyi ezmedik

Beşiktaş, Tolgay'ı renklerine bağladı, başkanı Fikret Orman, Trabzon'a mesaj verdi: "Hava atmak için transfer yapmıyoruz" diyen Fikret Orman, "Trabzonspor oyuncuya 2 milyon Euro verdi ama o bizim makul ücretimizi kabul etti" dedi

Kimseyi ezmedik
Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ile Teknik Direktörü Ersun Yanal'ın yan yana fotoğraf çektirdiği Hamburglu Tolgay Arslan'ı renklerine bağlayan Beşiktaş oldu. Siyah-beyazlıların başkanı Fikret Orman, futbolcu ile anlaştıklarını KAP'a bildirmelerinin ardından kulüp televizyonundan şu açıklamaları yaptı:

HACIOSMANOĞLU'NDAN ŞOK İDDİA: BİLİC, TOLGAY'A MESAJ ATTI... - TIKLAYIN

Kamuoyuna ve taraftara şirin gözükmek için oyunculara anormal rakamlar teklif etmek doğru değil.
Futbolu hava atma organı olarak kullanmıyoruz.
Trabzonspor'u ezdik gibi bir davranış içinde bulunmadık.
Trabzon oyuncuya 2 milyon Euro ve maç başı ücret vermesine rağmen o makul seviyelerde bizi tercih etti.
Pırlanta gibi bir genç aldık.

YÜREĞİ BEŞİKTAŞ'A GETİRDİ
Beşiktaş'ın yeni transferi Tolgay Arslan dün saatler 19:25'i gösterdiğinde İstanbul'a indi. Sosyal medya hesabından "Teklifleri değerlendirip kalbimin sesini dinleyerek Beşiktaş'a imza attım" diyen Tolgay, havalimanında da "Şampiyonluk için geldim" yorumunu yaptı. Tolgay, Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ile ilgili soruları ise gülerek yanıtsız bıraktı.

Basın ordusunun karşıladığı Tolgay, elindeki bandajı, "ufak bir kaza" olarak açıkladı. 24 yaşındaki futbolcu bu sabah sağlık kontrolünden geçecek.

BİZE ULAŞIN