"Servet Çetin beni dolandırdı"

Geçen hafta milli takım forması da giymiş futbolcunun, kız arkadaşını 40 bin Euro dolandırdığı iddia edilmişti. Mağdur olduğunu iddia eden SM, bu ismin Servet Çetin olduğunu açıkladı.

Servet Çetin beni dolandırdı
Almanya'daki kız arkadaşından 40 bin Euro'luk saat, telefon ve parfüm sipariş eden ve kız arkadaşını dolandırdığı ve tehdit ettiği milli futbolcunun kim olduğunu savcılığa ifade veren SM açıkladı.

SM, "Çok üzgünüm. Bu konunun bu kadar medyada yer alacağını tahmin etmiyordum. Bu isim Servet Çetin... 20 yıl ticaret yapan iş kadınıyım. Her zaman yanında bulundum. Beni kullanmaya çalıştı. Ben de paramı isteyince her şey çok değişti. Küfürlere, hakaretlere maruz kaldım. İstanbul'da çok ciddi yatırımlar yapmayı planlıyordum. Çok üzgünüm gerçekten. Türkiye'den çok soğudum. İnsanlara olan güvenimi kaybettim. Türk yargısına güveniyorum ve o kişiyi Allah'a havale ediyorum. Servet Çetin parayı ödemeyeceğini, çok ünlü biri olduğunu, onunla başa çıkamayacağımı söyledi. Ben de yargıya başvuracağım dedim" şeklinde konuştu.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN