Karakteri izin vermez!

Yöneticiler, Bilic'in bir futbolcuya transferi esnasında başka kulübe gitme vaadinde bulunacak karakterde birisi olmadığını dile getirerek hocalarını savundu...

Karakteri izin vermez!
Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun "Slaven Bilic, Tolgay'a 'Bize gel, şampiyon olalım gelecek sezon birlikte İngiltere'ye gidelim' diye mesaj attı" şeklindeki sözleri, Beşiktaş cephesinde bomba etkisi yarattı. Siyah-beyazlı yöneticiler, "Hocamız bir futbolcuya transferi esnasında, başka bir kulübe gitme vaadinde bulunmaz. Buna karakteri müsaade etmez" diyerek Bilic'e olan güvenlerini dile getirdiler.

SÖZLEŞMESİ NEDEN YENİLENMEDİ?

Ancak Hacıosmanoğlu'nun açıklamaları, siyah-beyazlı camiada "Neden Slaven Bilic'in sezon sonunda bitecek olan sözleşmesi hala yenilenmedi?" sorusunu da gündeme getirdi. Başkan Fikret Orman ve ekibinin, Hırvat teknik adamın gitme gibi bir niyeti olmadığına inandığı için bu konuda aceleci davranmadığı belirtilirken, tarafların önümüzdeki günlerde masaya oturmaya hazırlandığı öğrenildi.

BİLİC: İDDİALAR TAMAMEN ASILSIZ

Hakkındaki iddiaya kulübün resmi internet sitesinden cevap veren Bilic ise, "Ben ve ekibim; tüm gücümüz ve kararlığımızla Beşiktaş'ın başarısı için çalışmaktayız. Bütün enerjimizi ve konsantrasyonumuzu, kulübümüzün büyük hedeflerine ulaşabilmesine katkı sağlamak amacıyla kullanmaktayız. Taraftarımızdan böyle asılsız iddiaları dikkate almamalarını rica ederim" ifadelerini kullandı.

WEST HAM VE NEWCASTLE İSTİYOR
Bir ara West Ham United ve Newcastle United'ın gündemine gelen teknik direktör Slaven Bilic, daha önce yaptığı açıklamada "Beşiktaş'ı gerçekten seviyorum. Ama bir gün İngiltere'de çalışmayı isterim. Orada oynadım, büyük bir yıldız değildim ancak insanlar beni tanıyor ve seviyordu. Hayatımın en iyi yılları İngiltere geçti" demişti.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN