Kimya 10 Fizik 1

9 günlük tatilin ardından Antalya'da kötü organize edilen kampta sadece 5 gün çalışan Galatasaray'da futbolcuların ikinci yarı için derslerini çalışmadıkları ortada

Kimya 10 Fizik 1
Türkiye Kupası'nda son iki maçını kaybeden ve zorlu Bursaspor maçını bekleyen Galatasaray'da 2015 yılının ilk ayındaki performans Hamza Hamzaoğlu'na bir pekiyi bir de kırık getirdi. Florya'da takım ruhunu geri getiren Hamza Hamzaoğlu kimyadan geçti ama sömestr tatiline fiziği kırık gitti.

HAMZA HAMZAOĞLU'NDAN DZEMAİLİ SERZENİŞİ - TIKLAYIN

ALANYA'DA TATİL GİBİ 5 GÜN KAMP
Prandelli döneminin planlamasında yer alan 9 günlük izni değiştirmeyen Hamzaoğlu, kötü planlanan Antalya kampında da oyuncularına yükleme yapma şansı bulamadı. Alanya'daki kamp şartlarını beğenmeyen 9 gün tatilin ardından 5 gün kamp yapıp İstanbul'a dönen Galatasaraylı futbolcular, Eskişehir maçında ikinci yarıyı yürüyerek tamamladı.

İŞTE GALATASARAY'IN SİNAN BOLAT KARARI - TIKLAYIN

ÜÇÜNCÜ SINIF TAKIMLARLA 2 HAZIRLIK MAÇI
Alanya'da River Plate'in B takımı ve Brezilya Ligi'nden bir 4. Lig ekibi ile oynanan hazırlık maçlarında Semih ve Burak sakatlanırken, kötü organizasyon yüzünden turnuvaya katılan futbolcular, kondisyon çalışması yapamadan İstanbul'a döndüler. Hamzaoğlu, birçok oyuncunun 9 günlük tatilde bireysel idman yapmadığına geçen hafta dikkat çekmişti.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN