Piero denen programa hiç inanmıyorum

"Ben o makineyi öyle bir ayarlarım ki, topu ileri çıkardığım zaman ofsayt olur, geri aldığımda ise ofsayt kaybolur"

Piero denen programa hiç inanmıyorum
A Haber'de Zeynep Bayramoğlu'nun sorularını yanıtlayan Erman Toroğlu'nun birbirinden çarpıcı açıklamaları şöyle: "Piero'ya inanmıyorum. O makineyi size öyle ayarlarım ki, saniyenin 10'da 1'i kadar zamanda topun son oynandığı anda topu ileri çıkarırım ofsayt olur, geri alırım ofsayt olmaz. Onun için de Türkiye 5-6 yıldır şahıslara mahkum kalıyor. Halbuki verin görüntüleri herkes oynatsın. Neyi kimden saklıyorsunuz?"

MAL TEZGAHTA OLMAZSA SATILMAZ
"Geçen gün Aziz Yıldırım, 'Emenike'ye bağırmayın, oynatalım satalım' dedi. Oynatamazsan satamazsın. Tezgahta olmayan, görünmeyen malı kim alır? Türkiye'de futbolun son yıllarda geri kalmasının sebebi de budur. Türkiye'yi dizilere mahkum ettiler. Sonra da diyoruz ki, Türkiye'de ne kadar çok adam öldürülüyor... Bizim dizilerde her akşam 6-7 tane adam öldürülüyor. Çocuklar etkilenmez mi!.. İki tane adam para kazanacak diye Türk futbolunu duman ettiler."

ŞAMPİYONU HAKEMLER BELİRLER
"Fenerbahçe'nin bu yıl dördüncü yıldızı takma ihtimali daha yüksek. Ancak bu yaşlı kadrosuyla seneye Avrupa'da perişan olur. Hakemler kimi isterse o şampiyon olacak. Hakemler yüzünden hakem oldum, yine onlar yüzünden bıraktım. Hakem hata yapabilir ama gördüğünü çalmalı. Hakem her maça 'son maçım' diye çıkmalı ve kimseyle bir bağı olmamalı. Türkiye'de futbolcu verdiğinin çok fazlasını alıyor. Özellikle yabancılara çok fazla para veriliyor ve bu paraların çoğu kayboluyor. Ben olsam yabancılara 500 bin Euro'dan fazlasını vermem."
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN