Abdurrahim Albayrak veda ediyor!

Galatasaraylı futbolcular Abdurrahim Albayrak'ın aldığı karardan sonra Florya'da büyük üzüntü yaşadı.

Abdurrahim Albayrak  veda ediyor!
Son genel kurulda Duygun Yarsuvat yönetiminin Ali Dürüst ile birlikte seçim kozlarından olan Abdurrahim Albayrak, 23 Mayıs'taki kongreye bir ay kala herhangi bir adayın listesine girmeyeceğini açıkladı.

ALBAYRAK "YOKUM" DEDİ

Başkan adayı Dursun Özbek'in "Gel birlikte çalışmaya devam edelim" çağrısına, "Çalışırsam Özbek ile çalışırım" diyerek yeşil ışık yakan Albayrak, sağlık sorunları nedeniyle ailesinin baskılarına karşı koyamayamadı ve "Yokum" dedi.

Albayrak'ın son yönetim kurulu toplantısında Özbek'e "Yoruldum, zaman zaman hak etmediğim eleştiriler aldım. Size çok teşekkür ederim. Ancak sağlık sorunlarım yüzünden dinlenmeye ihtiyacım var. Aktif görev yapmak istemiyorum. Dışarıdan her türlü desteği veririm" dedi.

FUTBOLCULAR DEVREDE

Florya'da yerli ve yabancı futbolcular tarafından çok sevilen Hamza Hamzaoğlu ile de uyumlu çalışan Albayrak'ın bu kararı büyük üzüntü yarattı. Bazı futbolcuların "Bizi bırakma" diyerek duygusal baskı yaptıkları öğrenildi.

KAPTAN MI GELİYOR

Dursun özbek'in son ana kadar Albayrak'ı ikna etmeye çalışacağı, aksi halde B planını devreye sokacağı bildirildi. Özbek'in listesine daha önce TFF'de de görev yapan efsane kaptanlardan Cüneyt Tanman'ı almayı düşündüğü öğrenildi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN