Kuş uçurtulmadı

Trabzon'da silahlı saldırıya uğrayan F.Bahçe'ye, Eskişehir'de 8 polis arabası ile 2 polis minibüsü eşlik etti. Adeta kuş uçurtulmadı

Kuş uçurtulmadı
Rize deplasmanı dönüşü Trabzon'da otobüsü kurşunlanan Fenerbahçe, devletten aldığı güvence ile maçlara çıkma kararı almıştı. O günden sonra ilk kez deplasmana giden sarı-lacivertliler, Eskişehir'de sıkı güvenlik önlemiyle karşılandı. Lidere havalimanından otele kadar 8'i polis arabası, 2'i de polis minibüsü olmak üzere toplam 10 araçlık bir konvoy eşlik etti. Sarı-lacivertli taraftarlar takımlarını karşılarken, F.Bahçe'nin cezası nedeniyle Eskişehir maçında tribündeki yerlerini alamayacaklar.

ŞAMPİYONLUK KADAR ÖNEMLİ
G.Saray'ın Trabzon'a yenilmesinin ardından Bursaspor'u yenip 9 hafta sonra liderlik koltuğuna oturan Fenerbahçe, Eskişehir maçına büyük önem veriyor. Önceki gün takım kaptanları Emre ve Volkan takımla bir toplantı yaparak maçın önemini anlattı. İki kaptan, "Bu maç şampiyonluk yolunda en zor viraj. 90 dakika konsantrasyon sağlayalım ve herkese en büyük favori olduğumuzu gösterelim" dediler.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN