Trabzon final maçımız

Rakibimize saygımız var. Bizi Avni Aker'de çok zorlu bir 90 dakika bekliyor. Ancak sezon sonunda ipi göğüslemek istiyorsak sahadan mutlaka galibiyetle ayrılmamız gerekiyor."

Trabzon final maçımız
Beşiktaş'ın A Takımdan Sorumlu Yöneticisi Mete Vardar, bu sezon kaderlerini belirleme açısından Trabzon maçının büyük önem taşıdığını söyledi. "Önümüzde 6 değil, 1 maç var. O da Trabzon deplasmanı" diyen Vardar, "Hedefe giden yolda hep tek tek düşünmeliyiz. Şu anda şampiyonluk bileti Trabzon'da gizli. Tecrübelerimiz gösteriyor ki, sezon sonunda ipi göğüslememiz için Trabzonspor'u mutluka yenmemiz gerekiyor" ifadesini kullandı. Vardar yakalanan başarıda tüm oyuncuların payı olduğunu da sözlerine ekledi.

VE MAAŞ KRİZİ AŞILDI
Beşiktaş yönetimi, 3 aydır ödenmeyen personel maaşları için 4 milyon TL'lik kaynak buldu. Karabük maçının hasılatı ve diğer kalemlerden gelen gelirlerle personel maaşları ile futbolcuların prim alacaklarının ödenmesi kararlaştırdı. Futbolcuların üç aylık ödenmeleri daha sonraya ertelendi. 2. Başkan Ahmet Nur Çebi'nin futbolculardan anlayış göstermelerini istediği ve "Sorun yok, önce personeli düşünün" cevabını aldığı öğrenildi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN