'Adam değiller!'

Volkan'dan isyan: Vatan haini diye bağırmalarına alıştım ama bazı kendini bilmezler eşimin ve annemin adını söyleyip, küfür ediyorlar. Onların adamlıklarından şüpheliyim

'Adam değiller!'
Fenerbahçe'nin kalecisi Volkan Demirel, Bursaspor maçı boyunca kendisi aleyhine yapılan tezahüratlarla ilgili çok sert açıklamalar yaptı. FBTV'ye konuşan milli file bekçisi, "Benim için yapılan vatan haini ya da başka türlü hakaretlere artık alıştık. Ancak eşimin ve annemin adını söylüyorlar. Bu şekilde küfür ediyorlar. Bursa'da çok güzel bir taraftar vardı. Bütün taraftara da bunu mal etmemek lazım. Ama bazı kendini bilmezler benim aileme dil uzatıyorlar. Onların adamlıklarından, örf ve adetlerinden şüphe ediyorum. Bunu yapan insanların bir aile terbiyesi almadıklarını düşünüyorum" diye konuştu.

DIŞARIDA 'AĞABEY' DİYORLAR

Kalesini koruyacağı insanların hakaretlerini kabul edemediğini belirten tecrübeli eldiven, "Beni vatan haini ilan ediyorlarsa kendi sayelerinde oldu. Ben milli formayla sahaya çıkmışım. Benim kalesini koruyacağım tribünler bana böyle şekilde hakaret ederse gereğini yaparım. İnsansalar dışarıda yüzüme söylerler. Dışarıda gördüklerinde de Volkan Ağabey fotoğraf, Volkan Ağabey forma var mı diye geliyorlar yanımıza" ifadesini kullandı. Volkan, kalan maçlarını kazanarak şampiyon olacaklarını da sözlerine ekledi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN