Batuhan, Sergen Yalçın'a duacı!

Medicana Sivasspor'un golcü futbolcusu Batuhan Karadeniz, Sergen Yalçın'ın takımın başına geçmesi ile kendini bulduğunu ve form durumunu yükselttiğini açıkladı.

Batuhan, Sergen Yalçın'a duacı!
Medicana Sivasspor'un golcü futbolcusu Batuhan Karadeniz, Ziraat Türkiye Kupası'nda Galatasaray ile oynayacakları maç öncesi A Spor'a konuştu... Kupayı hedeflediklerini belirten Batuhan, "İstanbul'a Galatasaray'ı yenmek için geldik." dedi.

Batuhan Karadeniz'in A Spor'a özel açıklamaları şöyle:

"HEDEFİMİZ KUPAYI KAZANMAK"

"Öncelikle bizim kafamızda sezon başında kupada bu kadar ileri gidebileceğimiz düşüncesi yoktu. Hoca geldikten sonra biraz da kendi halinde baktık yarı finale kadar geldik, gözümüzü burada açtık. Buradan sonra da tabii ki kupayı almak istiyoruz. Hedefimiz buradan Avrupa Ligi'ne gitmek. Buraya kadar getirmişken kupayı almak istiyoruz. Kim istemez ki sonuçta hem Avrupa'ya gitmek var sonunda, hem de bir kupa var. Bütün taraftarımız ve biz takım olarak da camia olarak da inanıyoruz Galatasaray'ı eleyebileceğimize. Elemek için geldik buraya. Bizim için iyi bir maç olacak. İzleyenler için de iyi bir maç olacak. İyi bir maç izlettirmeye geldik izleyenlere de öncelikle. Hayırlısı olsun diyorum iki taraf için de."

"SERGEN YALÇIN İLE KENDİMİ BULDUM"

"Ben sezon başında bir sakatlık yaşamıştım, sezon başı kampında 20 -21 gün sürmüştü sakatlığım. Ondan sonra da fena performans sergilemiyordum ama tabi ondan önceki hocamız Roberto belki düşünmüyordu beni belki de oyun sistemine uymuyordum. Sergen Hoca'nın gelmesiyle beraber oynamaya başladım. İyi de oynadığımı düşünüyorum, hocam da iyi oynadığımı düşünüyor demek ki hala takımda yer veriyor bana. Tabi hocanın gelmesi, hocanın benimle birebir diyaloğu, ekibiyle olan diyaloğumuz önemli... Sergen Hoca'nın ekibi çok iyi isimlerden kurulu. Biraz da teknik direktörlük hayatı ekibe de bağlı. Tek başına bir sıfatla olmuyor. Tabi hoca ve hocanın ekibi çok iyi olduğu için zaten bütün takım olarak performans arttırdık. Hocanın gelmesi takıma iyi olarak yansıdı, bana da yansıdı. Teşekkür ediyorum ona da."
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN