Hıncal Uluç ile haftanın gündemi

Hıncal Uluç ile haftanın gündemi
Galatasaray - Gaziantepspor maçının hakemi Mete Kalkavan'ın kararlarını nasıl buldunuz? Melo'ya gösterilmeyen sarı kart oldukça tepki gördü.
O kadar şeyler ki Maratoncular. Tabii 1 hafta boyunca fırçayı yiyince ve Galatasaray tribününde pankartlar açılınca... 'Melo ikinci sarı kartı hem de iki kere hak etti. Yani Galatasaray maçı 10 kişi bitirebilirdi. Bu Galatasaray bu maçı kazanamazdı. Bu maç Galatasaray'ın kırılma noktasıdır. Belki de şampiyonluğun kırılma noktasıdır' diyemediler. Ama bir hafta önce olsa derlerdi.
'Efendim bu pozisyon sarı kart.' Tamam, sarı kart da kaçıncı sarı kart efendi! Buna sarı kart diyorsan 'Bunun arkasından kırmızı gelir' desene. 'Galatasaray 10 kişi kalır' desene! 'Maçın kırılma noktasıdır' desene. Eski Maraton derdi, diyordu da zaten. Bunlar üstelik hala ve hala futbolu da kurallarına da bilmiyorlar. Selçuk'un bir pozisyonu var, faul diye çok ısrar ettiği. Onu tekrar tekrar gösterdiler. Mustafa Denizli ile Tümer Metin kardeşlerimin tartıştığı şey; Antepli futbolcunun ayağı topa değdi mi, değmedi mi?

Özge AYDIN /SABAHSPOR.COM

BİZE ULAŞIN