Bütün yollar Güneş'e çıkıyor

Başkan Orman ve ekibi, tecrübeli hocanın kupa finalinin ardından Bursaspor ile masaya oturmasını bekleyecek. Güneş'in Bursaspor ile yollarını ayırması bekleniyor. Bu görüşme sonrası Kartal düğmeye basacak ve işi bitirecek!..

Bütün yollar Güneş'e çıkıyor
Siyah-beyazlıların bir numaralı teknik direktör adayı Mircea Lucescu, önceki akşam TRT Spor'a bağlanarak, "Shakhtar Donetsk'le 1 yıl daha sözleşmem var. Ayrılmam söz konusu değil. Aziz Yıldırım benimle mi konuşmuş ki Beşiktaş'la 4 milyon Euro'ya anlaştığımı söyledi" ifadesini kullandı. Kara Kartal, Rumen çalıştırıcının bu tavrı sonrası rotayı listesindeki tek yerli aday Şenol Güneş'e çevirdi.

ARTHUR ZİCO İDDİASI...


Şenol Güneş'in öncelikle Bursaspor'la masaya oturmasını bekleyecek olan Beşiktaş yönetimi, bu görüşmeden çıkacak sonuca göre tecrübeli çalıştırıcının kapısını çıkacak. Öte yandan siyah-beyazlıların geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye ziyarete gelen Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Arthur Zico'yu da listesine dahil ettiği ileri sürüldü.

ÖNCE KUPA SONRA...

Bursaspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, kariyerini nerede sürdüreceğine kupa finali sonrası karar vereceğini açıkladı. Güneş, "Önümüzde kazanılacak bir kupa var. Bu aşamada transferi düşünmek istemiyorum. Sadece Galatasaray'la oynayacağımız finale odaklandım. Her şey bittikten sonra Bursaspor yönetimi ile görüşeceğim. Şartlarda anlaşma sağlayamazsak, teklifleri değerlendireceğim" dedi.
BİZE ULAŞIN