Çocuk mu eğlendiriyoruz!

Tosic'in imza töreni fotoğraflarının ikinci başkan Ahmet Nur Çebi tarafından kulübün resmi internet sitesinden kaldırılmasına çok sinirlenen başkan Fikret Orman, gece yarısı operasyon yaptı ve Metin Albayrak'a patladı: Bu ne terbiyesizlik. Bu iş çocuk oyuncağı mı?

Çocuk mu eğlendiriyoruz!
Beşiktaş yönetiminde başkan Fikret Orman ile ikinci başkan Ahmet Nur Çebi arasındaki kriz giderek büyüyor. Son olarak Dusko Tosic'in transferinde tansiyon tavan yaptı. Sırp sol bekin imza töreninde yaşananlar, resmi internet sayfasını savaş alanına dönüştürdü. Olay şöyle gelişti:

1- Önceki gün sağlık kontrolünden geçen Tosic, öğleden sonra imza için kulübe getirildi. Başkan Fikret Orman stat ile ilgili problemler olduğu için kulüp binasından ayrılmak zorunda kaldı. Törene futbol şubesinden sorumlu başkan ve aynı zamanda ikinci başkan Ahmet Nur Çebi de katılmadı. Bunun yerine genel sekreter Ahmet Ürkmezgil ile basketbol şube sorumlusu Hakan Özköse imza töreninde yer aldı.
2- Tosic'in imza törenine Özköse'nin katılması ve bunun resmi siteden yayınlanması, Çebi tarafından büyük tepki ile karşılandı. Çebi, iletişim ve internet sitesinden sorumlu yönetici Metin Albayrak'a, "Futbolun sorumlusu benim. Basketbol şube sorumlusunun imzada ne işi var? Bu ne ciddiyetsizlik. Ne yapmaya çalışılıyor? Böyle bir saygısızlık görmedim. O resimleri siteden hemen çıkartıyorsunuz" diye talimat verdi. Bunun üzerine Albayrak, Tosic'in Ürkmezgil ve Özköse ile çektirdiği fotoğrafları siteden kaldırdı.
3- Durumu öğrenen başkan Fikret Orman, gece ortalığı birbirine kattı. Metin Albayrak'ı arayan Orman, "Bu ne terbiyesizlik. Bu iş çocuk oyuncağı mı? Kulüp mü yönetiyoruz, oyun mu oynuyoruz! Bu ne hazımsızlık. Resim çıkartmak da ne demek? Biz nelerle uğraşıyoruz, siz nelerle uğraşıyorsunuz. Biz can derdindeyiz siz resim. O resimler siteye tekrar konacak" diyerek adeta terör estirdi. Bunun üzerine arada kalan Albayrak talimat vererek resimleri tekrar siteye koydurdu.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN