İşte masadaki rapor!

SABAH, sezonu çifte kupayla tamamlayan Galatasaray'da teknik ekibin yönetime sunduğu rapora ulaştı. İşte; Hamzaoğlu'nun dün akşam futbolun yeni patronu Cüneyt Tanman ile masaya yatırdığı gidecek/kalacak listesi

İşte masadaki rapor!
Galatasaray'da yeni sezon için kadronun nasıl şekilleneceği merak ediliyor. Kadro revizyonu beklenen takımda teknik heyetin hazırladığı, dün akşam G.Saray'da futbolun yeni patronu Cüneyt Tanman ile Hamza Hamzaoğlu'nun masaya yatırdığı raporu SABAH SPOR açıklıyor.

BEŞİNDEN DE UMUT KESİLDİ

TARIK ÇAMDAL: KİRALIK
Teknik heyetin en büyük hayal kırıklığı... 4.750 milyon Euro'ya alınan Tarık bu rakama satılamayacağı için kiralanması düşünülüyor.

ALEX TELLES: SATILIK
Savunması zayıf, hücumu istikrarsız bulunan Telles için İnter'in teklifi değerlendirmeye alınacak. 6.3 milyon Euro'ya gelen Brezilyalı sol bek, 7 ve üzeri rakamlara satılacak.

BLERİM DZEMAİLİ: SATILIK
İdman performansı hiç beğenilmiyor, satış listesinde. İsviçreli oyuncu, Torino ve Fiorentina ile temasta.

YEKTA KURTULUŞ: SATILIK
Melo ve Hamit Altıntop sakatlandığı dönemde bile kadroda düşünülmeyen Yekta Krutuluş yeni sezon planlarında yer almıyor.

BRUMA: KİRALIK /SATILIK
Hamza Hoca medya önünde kendisini savunsa da Bruma'dan ümit kesilmiş durumda. Portekizli oyuncu da ayrılmaya sıcak bakıyor. Teklife göre kiralanacak ya da satılacak.

GİDENE 'KAL' DENMEYECEK!

SİNAN BOLAT: MALİYETİ YÜKSEK
Kiralık sözleşmesi sona erdi. Türkiye Kupası finalindeki performansı da onu kurtaramadı. Maliyeti yüksek Sinan için Porto'ya yeni teklif yapılmayacak.

GÖKHAN ZAN : 6 AYI BOŞA GEÇTİ
6 senelik Galatasaray kariyeri sona erdi. Hamzaoğlu, "Devre arası 'Git bir takımda oyna' demiştik. 6 ayı boşa geçti" yorumunu yaptı.

AYDIN YILMAZ: BAŞAKŞEHİR TALİP
Sözleşmesinde opsiyon kullanılmayacak. Başakşehir'in radarında...

GORAN PANDEV: ARTIK İTALYA'DA
Yeni sezonda Genoa formasını giyecek.

EBOUE: TAKIMLA VEDALAŞTI
Hafta içi idmanda arkadaşlarıyla vedalaştı. Haftaya İstanbul'dan ayrılıyor.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN