Korcan Çelikay: Herkes bize hayran kalacak

Medicana Sivasspor ile olan sözleşmesini 3 yıl daha uzatan kaleci Korcan Çelikay, "Yeni sezonda herkes çok farklı bir Sivasspor izleyecek. Bize hayran kalacak" dedi.

Korcan Çelikay: Herkes bize hayran kalacak
Sözleşmesini 3 yıl daha uzatmanın mutluluğunu yaşadığını, Sivas'ta ve Sivasspor'da olmaktan çok mutlu olduğunu ifade eden Korcan Çelikay, kırmızı beyazlı takıma daha fazla hizmet etmeyi amaçladığını dile getirdi. Bu sezon çeşitli sıkıntılar yaşadıklarını belirten Korcan Çelikay, şöyle konuştu:

"DAHA ÇOK YAPACAĞIMIZ İŞ VAR"

"Medicana Sivasspor Süper Lig'in demirbaş kulüpleri arasındadır. Geçmişteki başarılarıyla bunu elde etmiş ve gelecekteki başarılarıyla da bunu sürdürecektir. Elbette ki böyle bir kulüpte oynamaktan çok gurur duyuyorum. Benim Sivasspor'da 4 senem geçti. Allah'ın izniyle ve hayırlısıyla 3 senem daha geçecek. Çok iyi bir 3 sezon daha birlikte olacağız. İnşallah 3 yılın ardından da birlikte oluruz. Sivasspor'da Sivas'ta çok mutluyum çünkü. Daha çok yapacağımız iş var."

'HERKES BİZE HAYRAN KALACAK'

Yeni sezona fırtına gibi başlayacaklarını ve bu sene hedeflerine ulaşacaklarını dile getiren kaleci Korcan şöyle devam etti:

"Sivasspor, şehrin desteğini alan arkasında olan bir takım. Bu her zaman bir güçtür. Bizde elimizden geleni yapacağız takımımız için. Sivasspor'a layık olmaya çalışacağız. Yeni sezonda çok farklı bir Sivasspor izleyecek herkes. Herkes bize hayran kalacak. Takım olarak elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Taraftarımız bize güvensin. Yeni sezonda çok iyi bir kadro ile çıkacağız. Tüm maçlarımıza galibiyet parolası ile çıkıp her hafta 3 puanı alacağız. Biz buna inanıyoruz. Yeni sezon için elbette hedeflerimiz olacak ve bu hedeflerimize yeni sezonda ulaşacağız."

'SERGEN YALÇIN'IN TECRÜBELERİNDEN FAYDALANIYORUZ'

Teknik sorumlu Sergen Yalçın'ın tecrübelerinden faydalandıklarını söyleyen Korcan Çelikay, şunları söyledi:

"Hocamız Sergen Yalçın, gerçekten çok iyi biri. Kendisi efsane bir futbolcu ve biz de zaman zaman hocamızın tecrübelerinden faydalanıyoruz. Yeni sezon için 5 Temmuz'da Sivas'ta toplanacağız. Hocamız, teknik heyet, takım arkadaşlarım ve yönetimimiz ile birlikte yeni sezona çok iyi bir şekilde hazırlanıp başlayacağız. Ben kendi adıma yeni sezonda da çok iyi bir şekilde mücadele edeceğim. Gerçekten çok başarılı bir takımız ve daha da başarılı olacağız."

"TELAFİ EDECEĞİZ"

Geçen sezonki kötü performansı yeni sezonda telafi edeceklerini de sözlerine ekleyen kaleci Korcan, bu konuda şunları söyledi:

"Umarım yeni sezonda her şey gönlümüzce olur. Güzel başarılara imza atarız. Bu sene istediğimiz gibi bitmedi sezon ama bunu gelecek sene telafi edeceğiz. Gelecek sene hem kendimize, hem taraftarımıza herkese bu seneyi unutturur gelecek sezon o başarılarla yerimizi daha sağlama alırız. Hem taraftarımızın hem de kendimizin yüzümüzü güldürürüz."
BİZE ULAŞIN