Ve operasyon başlıyor

Çifte şampiyon Galatasaray'da hareketli günler başlıyor. İşte SABAH farkıyla detaylar

Ve operasyon başlıyor
Galatasaray'da yeni başkanın seçilmesi, ardından gelen şampiyonluk ve Türkiye Kupası zaferi sonrası heyecanlı bir hafta start alıyor.
* Dursun Özbek başkanlığındaki yeni yönetim çarşamba günü mazbatasını alacak. Futbol Cüneyt Tanman'a, basketbol Can Topsakal'a, voleybol ise Ali Yüce'ye emanet edilecek.
* Şampiyonlar Ligi finali için Berlin'e giden Hamza Hamzaoğlu İstanbul'a döndü. Bu hafta kendisiyle üç yıllık sözleşme imzalanacak.
* Scout ekibi her mevkiden alternatif oyuncu listesini Hamzaoğlu'na sundu. Hamza Hoca, Dursun Özbek-Cüneyt Tanman ikilisi ile bir araya gelecek. Yeni sezon transfer bütçesi belirlenecek ve hangi bölgelere takviye olacağına karar verilecek.
* Akhisar'la sözleşmesi sona eren, G.Saray'a da 'Evet' diyen Bilal Kısa'nın transferi 2 yıllık imzayla resmiyet kazanacak.
* Hamzaoğlu, sözleşmesi bitenlerden sadece Sabri'nin kalması yönünde rapor verdi. Sinan Bolat, Aydın, Gökhan Zan, Eboue ve Pandev'e veda edilecek.
* Eski başkan Yarsuvat'ın 4. yıldız için söz verdiği 3 milyon dolarlık prim bu hafta futbolcu ve teknik heyetin hesaplarına yatırılacak.
BİZE ULAŞIN