Akhisar'da Cihat Arslan sesleri

Teknik direktör arayışlarına devam eden Akhisar Belediyespor'un gündeminde Balıkesirspor'un hocası Cihat Arslan'ın olduğu iddia edildi.

Akhisar'da Cihat Arslan sesleri
Akhisar Belediyespor'da seçim telaşını atlattıktan sonra teknik adam konusuna odaklanan yönetim, bir süredir medyada yer bulan Saffet Susic iddialarını yalanlarken, bu kez de gündeme Cihat Arslan'ın ismi geldi.

En güçlü adaylar arasında gösterilen Ertuğrul Sağlam'ın Bursaspor, Okan Buruk'un Kayserispor'la anlaşmasından sonra yeni arayışlara giren yönetimin ligin son 6 haftasında Balıkesirspor'un başına getirilen Cihat Arslan'ı listeye aldığı iddia edildi.

Akhisar Belediyesporlu yöneticiler, sözleşmesi devam eden bir teknik adama teklif yapmayı etik dışı bulduklarını, ayrıca kardeş kulüp Balıkesirspor'un çalıştırıcısı ile ilgilenmelerinin mümkün olamayacağını söylediler. Ancak yönetime yakın çevreler, yeni sezon öncesi sessizliğin hüküm sürdüğü Balıkesirspor'daki ortamdan hoşnut olmadığı öğrenilen Cihat Arslan'ın ayrılması halinde yönetimin bu alternatifi daha ciddi olarak değerlendirebileceğini belirtiliyor.
BİZE ULAŞIN