Para konuşmam başkanım!

Akhisar'ı çalıştırdığı ücret olan 500 bin Dolar'a Galatasaray'a iki kupa kazandırıp, "Ben G.Saray'a para için gelmedim" diyen Hamzaoğlu senede 1.5 milyon Euro alacak

Para konuşmam başkanım!
Galatasaray'da günlerdir beklenen Dursun Özbek- Hamza Hamzaoğlu zirvesi dün TT Arena'da gerçekleşti. Futbol şubesinden sorumlu yönetici Cüneyt Tanman'ın da katıldığı toplantının ilk gündem maddesi, Hamzaoğlu'nun sona eren sözleşmesiydi. Özbek, Mayıs 2018'e kadar seçildiğini ve bu tarihe kadar kendisi ile çalışmak istediklerini Hamzaoğlu'na söyledi. Taraflar 3 yıl için mutabakata vardı. Akhisar'da kazandığı paraya (500 bin Dolar) Galatasaray'ı çalıştıran Hamzaoğlu ücreti hakkında, "Ben G.Saray'a para için gelmedim. Gerekirse boş kağıda imza atarım" dedi. Duygulanan Özbek, genç teknik adama her sezon için 1.5 milyon Euro ödeyecek, anlaşma 3 yıllık olacak.

'BU KADAR PARAYA DEĞER Mİ?'

Özbek-Hamzaoğlu görüşmesinde transfer de konuşuldu. Scout ekibinin "Bonservisleri elinde. Mutlaka alınsın" raporu verdiği sol açık Ayew ve forvet Gignac'ın maliyetleri için Özbek, "İstedikleri paraları bizde Sneijder kazanıyor. Sneijder kadar katkı verebilir mi ki?" dedi. İmza paraları ile yıllık 4'er milyon Euro'dan fazla maliyetleri olan Ayew ve Gignac'ın ücretleri düşürülmeye çalışılacak.

BİZE ULAŞIN