Arda'yla bağlan hayata

Kazakistan'da Kaptan dümene geçti, Milli Takım EURO 2016 umutlarını sürdürdü

Arda'yla bağlan hayata
Verilmeyen penaltılar, üst üste kaçan fırsatlar kolay maçı zora soktu. Dakikalar hızla tükenirken Burak Yılmaz'ın topu direğe nişanlaması moralleri bozdu. Ancak tam zamanında sahne alan Arda Turan, şık golüyle Ay-Yıldızlı ekibimizi zafere taşıdı

"SİMEONE'YE YANITI VERDİ"


Türkiye'nin Kazakistan zaferi İspanya'da Arda Turan'ın golü üzerinden yankı buldu. AS gazetesi, Arda için "Daha çok gol atmalı" diyen Atletico Madrid Teknik Direktörü Diego Simeone'ye gönderme yaparak "Arda, Simeone'ye cevap verdi ve Türkiye'ye hayati bir galibiyet getirdi" cümlesiyle galibiyeti okuyucularına duyurdu. Milli yıldız ise maçın ardından, "Bu sonuçla Eylül ve Ekim ayına umutlu giriyoruz. Çünkü kalan 4 maçımızın 3'ü içeride. Bize yakışanı yapıp sonuna kadar mücadelemizi sürdürmeliyiz" şeklinde konuştu.

BU HAREKETE KART YOK
Maçın 48. dakikasında Kazakistanlı futbolcu Dimitri Shomko, ikili mücadelede yerde kalan Volkan Şen'in kafasına bastı. Daha sonra da kendisini yere atarak sakatlık numarası yaptı. Sahanın en kötü ismi olan hakem Michael Oliver, bu pozisyonda kartını kullanmaya gerek bile duymadı. Kafası yarılan Volkan Şen, tedavisinin ardından oyuna devam etti.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN