Borca karşılık!

Galatasaray, Amrabat'ı Trabzonspor'a vererek, Olcan Adın ve Burak Yılmaz transferlerinden kalan borçlarını kapatmayı hedefliyor. Transferin tamamlanması için Hamzaoğlu'nun raporu bekleniyor

Borca karşılık!
Transfer sezonunda Kayserisporlu Hakan Arıkan, Okay ve Alper'den sonra Kamerunlu M'Bia'ya imza attıran Trabzonspor, Sportif Direktör Süleyman Hurma'nın çok istediği Galatasaraylı Ambarat'tan vazgeçmiyor. Galatasaray'ın da Amrabat'ı Trabzonspor'a vererek Burak ve Olcan transferlerinden kalan borcunu kapatmayı hedeflediği belirtildi. Amrabat'ın kaderi ise Hamza Hamzaoğlu'nun raporuna bağlı. Trabzonspor bonservisine yüksek fiyat istenmesi halinde Amrabat'ı kiralamayı planlıyor.

CHAHECHOUHE İÇİN GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR
Trabzonspor, Sivassporlu Aatif Chahechouhe için girişimlerini de sürdürüyor. Trabzonspor'un takas artı para formülüyle takıma katmayı istediği Chahechouhe için kırmızı-beyazlı kulüp, takasa yanaşmıyor. Fransız futbolcunun ise Trabzonspor'a gitmeyi çok istediği ve bunu da yönetime bildirdiği iddia edildi.

AKYAZI STADI'NDA SONA DOĞRU
Akyazı Stadı inşaatının resimleri ilk kez resmi siteden yayınlandı. Fotoğraflarda stadyumun kaba inşaatının sürdüğü, çatıyı destekleyecek direklerin yerlerine takılmaya başlandığı dikkati çekti.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN