Nani'nin menajeri İstanbul'a geliyor

Sportif Direktör Terraneo, Londra'da bir araya geldiği Portekizli yıldızın menajerini Türkiye'ye davet etti

Nani'nin menajeri İstanbul'a geliyor
Fenerbahçe Sportif Direktörü Giuliano Terraneo, Nani'nin menajeriyle Londra'da bir araya geldi. Yapılan ilk görüşmelerin oldukça sıcak bir havada geçtiği öğrenilirken, Terraneo, yıldız futbolcunun menajerini İstanbul'a davet etti. Tarafların önümüzdeki hafta Türkiye'de buluşarak transfer pazarlıklarına devam edecekleri ifade edildi. Bu arada F.Bahçeli taraftarlar, M.United'ın geçen sene Sporting Lizbon'a kiraladığı Portekizli futbolcunun sosyal medya hesabına, "Türkiye'ye gel" mesajları yağdırdı...

ZORLU RAKİPLER VAR
Nani'ye ülkesinden Benfica'nın yanı sıra İtalyan devleri Inter ve Roma da talip oldu ve tekliflerini masaya koydu. Tottenham'ın da, Harry Kane'in, Manchester United'a transferi karşılığında takasta istediği ismin Portekizli yıldız olduğu bildiriliyor.

EMENİKE EŞYALARINI TOPLUYOR
F.Bahçe'de Emmanuel Emenike en büyük hayali olan Londra'da yaşamaya artık çok yakın... F.Bahçe'nin Fulham'la yaptığı kendisi ve Mitroglou arasındaki takasla ilgili gelişmeleri yakından takip eden Emenike'nin İstanbul'daki eşyalarını da Essex semtinde aldığı evine taşımaya başladığı bildirildi. İstanbul'daki çevresine veda eden Nijeryalı oyuncunun, İngiltere'den yeni telefon numarası bile aldığı ve bunu da yakın dostlarına vermeye başladığı belirtildi.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN