Beşiktaş transfer haberleri

İşte Beşiktaş ile ilgili günün öne çıkan transfer haberleri...

Beşiktaş transfer haberleri
Takımımız ilk kez para ediyor

"Başta Gökhan Töre, Demba Ba, Tolgay, Oğuzhan, Sosa ve Ersan olmak üzere birçok futbolcumuzu istiyorlar. 5 milyon liradan, 15 milyon liraya kadar bize gelen teklifler var"

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Genel Sekreter Ahmet Ürkmezgil, yöneticiler Metin Albayrak ve Erdal Torunoğulları; siyah-beyazlı takım ve yeni teknik direktörleri Şenol Güneş hakkında önemli açıklamalarda bulundu. İşte Beşiktaş'ın kurmaylarının gündem değerlendirmesi: "Bu sene oyuncularımız çok talep görüyor. Pedro Franco, Tolgay, Sosa, Demba Ba, Gökhan Töre, Oğuzhan ve Ersan… Hepsini istiyorlar. 5 milyon liradan 15 milyon liraya kadar teklifler var…

ÖZTÜRK VE TORAMAN KARARI HOCAYA AİT!
Ancak futbolcu satmamız 3 şarta bağlı: Oyuncu istemeli, bu işten kulüp maddi anlamda karlı çıkmalı ve gidenin yeri doldurulabilir olmalı. Hocamızın kamp döneminde vereceği rapor çok önemli. Sezer Öztürk ve İbrahim Toraman'ı kampta görecek ve değerlendirecek. Yönetici arkadaşımız Erdal Torunoğulları'nın yürütmüş olduğu transfer projeleri var. Tam destek veriyoruz. Sağ bek, stoper ve sol kanattaki eksiklerimizi hocamızın istekleri doğrultusunda gidermek için çalışmalarımız sürüyor.

BAYRAMPAŞA'NIN %51'İNİ ALACAĞIZ
Bayrampaşa pilot takımımız olacak. Kulübün yüzde 51'ini alacağız ve Beşiktaş Bayrampaşa AŞ'yi kuracağız. Yönetiminde bizden 4, onlardan da 3 isim görev yapacak. Başkanını da biz atayacağız. Kadromuzda bulunan ancak oynama şansı bulamayan futbolcuları burada değerlendireceğiz. Böylece tecrübe kazanmış olacaklar. Ayrıca takımın geleceğini düşünerek yaptığımız transferler de burada pişerek, Beşiktaş'a hazır bir şekilde gelecek. Bu ortaklıktan iki kulüp de büyük fayda sağlayacak."

Beşiktaş'tan üçü bir arada

Transfer çalışmalarına hız veren Beşiktaş, Liverpool'dan ayrılması gündemde olan sağ bek Glen Johnson'a 2 yıllık teklifte bulundu. Stoper mevkii için Rafael Toloi'de karar kılarak, kulübü Sao Paulo'nun kapısını çalan siyah beyazlılar, Bursaspor'un tekrar kiralamak istediği Josue için de Porto'ya Franco takasını önerdi.
BİZE ULAŞIN