Bursaspor'da ikinci Sağlam dönemi resmen başladı

Bursaspor'da Ertuğrul Sağlam basın ve taraftar önünde 3 yıllık imza attı. İmza törenine Başkan Recep Bölükbaşı'nın, taraftarlara yönelik sözleri damga vurdu.

Bursaspor'da ikinci Sağlam dönemi resmen başladı
Bursaspor'da düzenlenen törenle ikinci Ertuğrul Sağlam dönemi resmen başladı. Kendisini 3 yıllığına yeşil-beyazlı takıma bağlayan sözleşmeye imza atan Sağlam, yeniden tarih yazacaklarını söyledi.

Yeşil-beyazlı kulüpte yeni teknik direktörü Ertuğrul Sağlam için Özlüce Tesisleri'nde imza töreni düzenlendi. Çok sayıda taraftarın katıldığı törende, Sağlam'a yoğun ilgi gösterildi. Şampiyon teknik adamı 'Söyleyin kimde var böyle bir adam, adam gibi adam Ertuğrul Sağlam', 'Yuvana hoş geldin hocam', 'Şampiyon', 'Sonsuza kadar Ertuğrul Hoca' tezahüratlarıyla karşılandı. Bursaspor'un efsane kaptanlarından Ömer Erdoğan'da taraftarların büyük ilgisiyle karşılaştı.

NEREDE KALMIŞTIK
Öte yandan imza töreninin yapıldığı salonda toplantı masasının önüne, 'Nerede kalmıştık' yazısı yazıldığı görüldü. Arka fonda ise 2009-2010 yılında elde edilen şampiyonluğun fotoğraflarının üzerine, 'Eski ruh, yeni heyecan. Bu fotoğraf yeniden canlanacak, evine hoş geldin Ertuğrul Sağlam' yazıldı. İmza töreninde taraftarlar sık sık 'Pablo Martin Batalla' tezahürat yapması dikkat çekti.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN