Emenike bombası

Instagram'dan veda mesajı yayınlayan Emmanuel Emenike'nin Bülent Uygun'un takımı Ulm Salal'a 14 milyon Euro'ya transfer olduğu iddia edildi. Fakat Uygun, "Ben Aziz Yıldırım'dan futbolcu almam" açıklamasını yaptı

Emenike bombası
Bu sezon gösterdiği kötü performans ve Beşiktaş derbisindeki hareketleriyle çok konuşulan Emmanuel Emenike dün yine gündemi sarstı. İlk olarak Nijeryalı yıldızın Instragram hesabından yayınladığı veda mesajı ortalığı karıştırdı. Emenike, İngilizce olarak, "Bitti... Teşekkürler arkadaşlar. #fenerbahçe" ifadesini kullandı. Ardından yıldız futbolcunun, Bülent Uygun'un çalıştırdığı Katar kulübü Ulm Salal'a tam 14 milyon Euro karşılığında satıldığı iddia edildi. Bu iddialar gündemi sarsarken, ardından Uygun'un açıklamaları geldi. Şu anki kulübünde 14 milyon Euro'luk bütçesi olmadığını belirten tecrübeli teknik adam, "Emenike ile hiçbir sıkıntım yok ancak bir gerçek var ki ben Aziz Yıldırım'dan futbolcu falan almam" dedi.

YENİ SEZONDA FENER'DE YOK!
Emenike'nin Ulm Salal'a transfer olacağı iddiaları asılsız çıktı. Fakat kulübe yakın kaynaklara göre Vitor Pereira, Nijeryalı yıldızı yeni sezonda kesinlikle kadroda düşünmüyor.

KAYNAK: TAKVİM
BİZE ULAŞIN