Fikret Orman: Biz Ugandaspor taraftarı mıyız!

'Beşiktaş'ın sahibi, Beşiktaş taraftarıyız' diyorlar. Biz nereden geldik? Senede 120 TL ödeyerek, Beşiktaş başkanına hakaret edilemez. Ben buraya kadar tırnaklarımla kazıyarak geldim...

Fikret Orman: Biz Ugandaspor taraftarı mıyız!
TRT Spor'a konuşan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, kendisine yönelik eleştirilere cevap verdi. Orman'ın açıklamalarından satır başları şöyle:
Kongre üyeliği için hür iradeli insanların, grup iradesinden önce gelebilmesi amacıyla aidatları indirdik. Orada bir noktayı atladık; çoluk çocuk geldi, seviye düştü.
Hem transfer yap, hem de borcu kapat diyorlar. Konuşulan mevzuların tabanı olması lazım.
Voleybol takımı düştü. Kabul ettim özür diledim.

DEMİRÖREN'İ DESTEKLİYOR


Beşiktaş'a selam olsun, büyük Beşiktaş'ın sahibi Beşiktaş taraftarıyız diyorlar... Biz neyiz, Ugandaspor'u mu tutuyoruz. Onların yaşından çok ben Beşiktaş'ın içindeyim. Buraya tırnaklarımla kazıyarak geldim.
Biz saygıdan başkanların yanından geçemezdik. Senede 120 TL ödeyerek Beşiktaş başkanına hakaret edilemez.
Demirören'in TFF'de devam etmesini isteriz.
Geçen sezon teknik ekipte hata yaptık. Tamer Tuna gibi biri olmalıydı.

SEÇİM EYLÜL YA DA EKİM'DE
Fikret Orman, olağanüstü kongrenin ne zaman olacağını da açıkladı. Orman, "Ramazan'da seçim yapmaktansa, Eyül-Ekim ayı gibi sandığı koyarız. Beşiktaş'ta seçimlerden beslenenler var. Kardeşleri düşman ederler. Serdal Adalı başkan olmak istiyorsa, paşa gönlü bilir. Bizi yaptıklarımızla yıkamayacakları ortaya çıkınca, içeriden vurmaya çalışıyorlar" şeklinde konuştu.

KONOPLYANKA'NIN İLK TERCİHİ ADA!
Dnipro'lu sol açığın Beşiktaşlı yöneticilerle yaptığı görüşmede, "Açık konuşalım... Benim hayalim İngiltere. Hayalimin peşinden gitmek istiyorum. İngiltere olmazsa seve seve Beşiktaş'a gelirim" dediği öğrenildi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN