Eto'o özel uçakla geliyor

Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, Samuel Eto'o'yu pazartesi günü özel uçakla Milano’ya almaya gideceklerini kaydetti.

Eto'o özel uçakla geliyor
Antalyaspor Kulübü Derneği Divan Kurulu'nda söz alan başkan Gültekin Gencer, gelecek yılın takımını kurmak için çalıştıklarının altını çizdi. Gelecek hafta kamptan önce en az 5 futbolcuya imza attıracağını kaydeden Gencer, "Hepsinin mevkileri bellidir. Yusuf Şimşek'in istediği mevkiler doğrultusunda. 2 tane stoper, 1 kaleci, 2 tane de kanat ve santrfor arkası olmak üzere oyuncu transferlerimiz hazır. Hepsi haftaya kamptan önce gelerek imza atacak" dedi.

Eto'o'nun ve Ronaldinho transferi hakkında da konuşan Gencer, "Yanlış bir şey yapıyorsak söyleyin şu an iptal edelim. Bu kulübü başkan olarak devraldığım gün, seyirci ortalaması bir önceki sezonun bin 250 kişiydi. Bir takım transferlerle 7 bin kombine sattık, Süper Lig'de ilk yılımızda. Gelen 3 bin kişidir, 4 bin kişidir ayrı mesele. Devre arasındaki Galatasaray'ın katıldığı turnuvada stat ful çekti. Ama kendi maçlarımızda bu seyirciyi yakalayamıyoruz. Bana soru soran kişilere Passolig'in var mı? Antalyaspor maçına gittin mi? Ben hiçbir zaman dönemsel başkan olmadım. Dönemsel Antalyasporlu olmadım. Her zaman Antalyaspor'un yanında olmadım. Kişilere dayanan destekçi olmadım" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN