Konoplyanka transferinde beklenmeyen gelişme

Galatasaray'ın yıllık 1.9 milyon Euro teklif ettiği Ukraynalı orta saha oyuncusu Evgen Konoplyanka'nın transferi çıkmaza girdi. Liverpool'un da talip olduğu Ukraynalı futbolcunun imza için istediği paralar astronomik rakamlara ulaştı...

Konoplyanka transferinde beklenmeyen gelişme
Beşiktaş'ın uzun süredir yakından takip ettiği Ukraynalı Evgen Konoplyanka'nın transferi için devreye giren Galatasaray yönetimi büyük bir sürprizle karşılaştı. 26 yaşındaki orta saha oyuncusuna İngiliz devi Liverpool da talip oldu.

Bonservisi elinde olduğu için Avrupa'dan çok sayıda kulübün transfer listesinde yer alan Konoplyanka'ya Liverpool'un da teklifte bulunması, 26 yaşındaki orta saha oyuncusunun fiyatını bir anda yükseltti. Galatasaray'ın yıllık 1.9 milyon Euro önerdiği Konoplyanka, yılda 3 milyon Euro garanti paranın yanı sıra, 2 milyon 250 bin Euro imza parası istedi.

Konoplyanka'nın fiyatının bu denli yükselmesi nedeniyle hesapları alt üst olan sarı kırmızılı yöneticilerin yine de pazarlıklara devam ettiği ve 1-2 gün içinde sonuç almayı bekledikleri öğrenildi. (Hürriyet)
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN