Gökhan ve Olcan takası!

Galatasaray Gökhan Töre için 12 milyon Euro isteyen Beşiktaş'a Olcan Adın'la birlikte tam 3 milyon Euro teklif etti. Görüşmelerin tüm hızıyla sürdüğü öne sürüldü.

Gökhan ve Olcan takası!
Galatasaray ile Beşiktaş arasında transferde gizli bir pazarlığın sürdüğünü Takvim ortaya çıkardı. Bir süredir Galatasaray Gökhan Töre'yle, Beşiktaş da Olcan Adın'la yakından ilgilenirken iki taraf da birbirine resmi bir teklif yapmamıştı. Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin "Gökhan Töre'yi 12 milyon Euro'dan aşağı vermeyiz" açıklamasının ardından Sarı-Kırmızılı yöneticilerin Beşiktaş'a ilk kez resmi teklif yaptıkları ortaya çıktı. Sarı-Kırmızılı yöneticilerin Beşiktaş'ın istediği Olcan Adın'ı da bu transferde ön plana çıkararak Gökhan'ın bonservisi karşısında 3 milyon Euro ve Olcan Adın'ı teklif ettikleri öğrenildi. Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi yapılan bu teklife yanıt vermediği ve bir durum değerlendirmesinden sonra cevap vereceklerini ilettiği saptandı.

ŞENOL GÜNEŞ ESKİ ÖĞRENCİSİNİ ÇOK İSTİYOR
Galatasaray'da Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu'nun da takımda görmeyi çok istediği Gökhan Töre'yi transfer etmek için yönetime rapor verdiği ortaya çıktı. Bu arada Olcan Adın'ı geçen sezon da çok isteyen Beşiktaş son anda G.Saray'a kaptırmıştı. Şenol Güneş'in de eski öğrencisi Olcan'ın alınmasını istediği gelen bilgiler arasında. Beşiktaş Yönetimi'nin Galatasaray'a vereceği cevap merakla beklenirken hafta başı önemli gelişmelerin yaşanması bekleniyor.

KAYNAK: TAKVİM
BİZE ULAŞIN