Nani kararını verdi bile!

"Nani bana transferiyle ilgili bir şeyler sordu. Ben de ona İstanbul'a neden gitmesi gerektiğini söyledim, neden gitmemesi gerektiğini de... Zaten o da kararını verdi"

Nani kararını verdi bile!
Fenerbahçe'nin kadrosuna katmak için gün saydığı Manchester United'ın Portekizli yıldızı Luis Nani'ye yakın arkadaşı olan eski Beşiktaşlı Manuel Fernandes'ten tavsiye geldi. Nani ile birlikte Algarve'de tatilde olan Fernandes, Radio Rennasainça'nın sorularını yanıtladı. Arkadaşına İstanbul'u anlattığını belirten Fernandes, "İstanbul için ne söyleyebilirim ki! Yaşamın hareketli olduğu bir şehir. Elbette ki bana bir şeyler sordu. Ona İstanbul'a neden gitmesi gerektiğini de söyledim, neden gitmemesi gerektiğini de... Kocaman adam, benim sözümü dinleyip kararını verecek değil! Zaten bir kararı da var! Ama kendisi açıklamalı" diye konuştu.

VE İSTANBUL'A GELİYOR
Fenerbahçe,
transferi için yoğun çaba harcadığı Nani'de sona geliyor. Ada basınının iddiasına göre 8.4 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında Manchester United'tan transfer edilecek 28 yaşındaki yıldız futbolcu, perşembe günü sözleşme imzalamak için İstanbul'a gelecek. Portekizli futbolcunun yıllık 3.4 milyon Euro alacağı iddia ediliyor.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN