Salih Uçan kararını açıkladı

Bonsevisi Fenerbahçe'de olan ve geçen sezonu Roma'da kiralık olarak geçiren Salih Uçan, İtalyan kulübünde kalmak istediğini açıkladı.

Salih Uçan kararını açıkladı
İtalya'nın köklü takımlarından Roma'da forma giyen Salih Uçan, bir haftalık tatil için memleketi Muğla'ya geldi. Torku Konyaspor'un genç futbolcularından Onur Uğlu ile birlikte tatil yapan Uçan, futbol hayatına Roma'da devam etmek istediğini söyledi.

Fenerbahçe'nin İtalyan takımı Roma'ya 2 yıllığına kiraya verdiği genç yıldız Salih Uçan, tatilini memleketi Muğla'nın Marmaris ilçesinde yapıyor. Torku Konyaspor'un genç futbolcusu Onur Uğlu ve kız arkadaşıyla birlikte tatilin tadını çıkaran Uçan, yeni sezon öncesi umut konuştu.

Sakatlıklardan dolayı Roma'da forma şansı bulamayan Salih Uçan, İHA muhabirine yaptığı açıklamada İtalyan ekibi ile 1 yıl daha sözleşmesi olduğunu hatırlatarak, "Hayırlısıyla Şampiyonlar Ligi ve İtalya Ligi'nde iyi oynarsam 2 yılın sonunda Roma ile yeni bir sözleşme imzalayıp burada kalmak istiyorum. Başkanımız Aziz Yıldırım benim güç kazanıp dönmemi istedi. Hayırlısıyla 2 yılın sonunda ne olacak bekleyip göreceğiz" diye konuştu.

Genç yıldız daha sonra dalış için bir koya gitmek üzere tekneyle denize açıldı.
BİZE ULAŞIN