Hurma: İmza var Mbia: Hayır yok

Trabzonspor Sportif Direktörü Hurma, "Mbia ile her konuda anlaştık. İmzalar atıldı" diye konuştu. Kamerun basınına konuşan Stephane Mbia ise, "Trabzonspor'a ne imza attım ne de söz verdim" açıklamasını yaptı

Hurma: İmza var Mbia: Hayır yok
Trabzonspor'da Mbia transferi iyice çıkmaza girdi. Dün iki taraftan da yapılan açıklamalar birbiriyle tamamen zıttı. Sportif Direktör Süleyman Hurma, "Mbia ile görüşmelere ilk başlayıp anlaştığımız ilk anda serbest kontrat imzaladık. Oyuncunun Türkiye'ye gelişi esnasında da oyuncuyla normal kontrat imzaladık. Bu konuda bir sıkıntımız yok. Trabzonspor olarak biz istediğimiz dakikada MBia için 'Trabzonspor'un oyuncusudur' diyebiliriz" açıklamasını yaptı. Hurma'nın bu açıklamasının tam tersi ise Mbia'dan geldi. Cameroon Info adlı internet sitesine konuşan 29 yaşındaki ön libero, "Trabzonspor ile sözleşme imzalamadım. Sözleşme şartları konusunda anlaşmaya varamadık. Benim kendilerine verdiğim bir söz de yok. Belki bir gün Trabzonspor'a imza atarım fakat o gün bugün değil. Ben hala serbest bir oyuncuyum. Türkiye'de bir imzam olmadı" dedi.

KAZANAN, GELSİN
Trabzonspor'un Avrupa Ligi 2. ön eleme turundaki rakibini belirleyecek eşleşme belli oldu: Differdange 03-Bala Town. 16-23 Temmuz'da oynanacak mücadelerde Trabzonspor, ilk maçı evinde oynayacak. Lüksemburg ekibi Differdange 03'ün stadı 3 bin kişilik. 3 kez Lüksemburg Kupası'nı kazanan ekibin değeri 2 milyon Euro. En etkili oyuncuları 29 yaşındaki Arnavut santrafor Omar Er Rafik. Turun favorisi olan Galler ekibi Bala Town 3 bin kişilik stada sahip. 30 yaşındaki orta saha oyuncusu kaptan Mark Jones, ekibin öne çıkan ismi.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN