Emre'de yeni bir şey yok!

F.Bahçe ile sözleşmesi biten tecrübeli kaptan ile ilgili her gün farklı bir iddia ortaya atılıyor. Ancak ortada somut bir gelişme yok. Emre'nin akşam kampa katılıp katılmayacağı merak konusu

Emre'de yeni bir şey yok!
Emre Belözoğlu, 12 Ocak'ta Antalya kampında düzenlediği basın toplantısında geleceğine ilişkin sorulara, "1 Haziran'da kulüpsüz kalmam" yanıtını vermişti. Fenerbahçe, 5 futbolcu ile yolunu ayırdığını açıkladığında tecrübeli kaptanının adını bunların dışında tutunca, "Belözoğlu kalıyor" yorumları yapıldı. Ama Emre'nin verdiği tarihin üzerinden 24 gün geçmesine rağmen ortada ne bir imza ne de formasını giyeceği bir kulüp var. Emre'nin durumu, dün sportif direktör Giuliano Terraneo'ya soruldu, İtalyan'ın yanıtı bir hayli kısa oldu: "Emre ile ilgili şu anda bir gelişme yok. Sözleşmesi bitti..."

PLANLARIMIZI BİRİNCİLİK İÇİN YAPIYORUZ

Transferlerle ilgili soruya "Sezon bitmeden transferler gelecektir" şeklinde esprili bir yanıt veren Terraneo şunları söyledi: "Futbolu diğer sporlardan ayıran uzun vadeli bir yarış olması. Tüm sezonu düşünmek zorundayız. Sezon sonunda birinci sırada olmak için planlarımızı yapıyoruz. Büyük bir kulüp olarak çok önemli yıldızlarla temas halinde olmamız normal. Bu transferler de kolay olmuyor. Her alanda her mevkide birbiriyle rekabet eden oyuncularımızın olmasını istiyoruz."


Goller Cepte
BİZE ULAŞIN