Sıra süper dörtlüde

Aziz Yıldırım'ın gönlündeki yıldız Carlos Tevez. Boca Juniors'a dönme ihtimali olan Arjantinli için tüm şartlar zorlanacak

Sıra süper dörtlüde
Fenerbahçe transferde dünyaca ünlü bir yıldızı kadrosuna katmaya hazırlanıyor... Başkan Aziz Yıldırım'ın "Nani'nin transferini bile gölgede bırakacak bir yıldız alacağım" dediği ve bu ismin Carlos Tevez olduğu öğrenildi. Ancak Arjantin'in Boca Juniors takımından teklif alan ve ülkesine dönmek isteyen Carlos Tevez için tüm şartların zorlanacağı öğrenildi. Yılda 4.5 milyon Euro kazanan Tevez'e aldığı ücreti vermeye hazır olduğunu ileten Fenerbahçe, Arjantinli oyuncudan haber bekliyor. Eğer olumlu bir haber gelmesi halinde Fenerbahçe Yönetimi Juventus ile görüşmelere başlayacak. İtalyan kulübünün Tevez'in gitmesine sıcak baktığı ve bu nedenle iki transfer yaptığı belirlendi. Fenerbahçe olumsuz bir yanıt alması halinde ise listesindeki diğer yıldızlarla temasa geçecek. Sportif Direktör Terreano'nun bu oyuncularla da teması sürdürdüğü ortaya çıktı.

HEM ŞAMPİYONLUK HEM DE AVRUPA'DA BAŞARI
Tevez'in olmaması halinde Van Persie, Adriano ve Llorente'den birini renklerine katacak olan Fenerbahçe dünya çapında bir kadro kurup gelecek sezon hem Türkiye'de şampiyonluk yaşamak istiyor. Hem de Avrupa'da ses getirecek başarılara imza atmak amacında. Van Persie'nin daha önce Nani ile birlikte oynamasının büyük bir avantaj olduğu vurgulanırken, Shakthar'da Lucescu'nun öğrencisi olan Adriano'nun da ismi sıcaklığını koruyor. Fenerbahçe, Juventus'ta forma giyen Llorente'yi ise son seçenek olarak elde tutuyor.

KAYNAK: TAKVİM
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN