Trabzonspor'da kongre kararı!

Trabzonspor'da kongre kararı!
G.Saray, Alman futbolcunun menajeriyle masaya oturdu

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu camiadan gelen tepkiler üzerine pes etti ve olağanüstü kongre kararı aldı. Trabzon Başkanı, "Ben şikeye savaş açmış tek adamım. 3 Temmuz süreci sonrası kimlerin teslim olduğunu herkes bir daha hatırlasın. Ben namus davası olarak baktığım davayı satmadım ve satmam da" dedi. İbrahim Usta ve Yaşar Aşçıoğlu'nu TFF yönetimine koyduklarını belirten Hacıosmanoğlu, "Çünkü bu iki arkadaş sadece el kaldırıp indirmez. Ben Yıldırım Demirören'e de söyledim. Sanmayın ki bu dava kapandı" diye konuştu. Başkan arka arkaya gelen istifalar için de, "İstersem kongreye gitmem. Çünkü yönetim 8 kişi kalana kadar devam edebilir. Fakat haksızlığa uğradığımı düşünüyorum. Yönetici arkadaşlarımın ve Trabzon kamuoyunun TFF seçimlerinde beni anlamadığını düşünüyorum. O sebeple seçime gidiyoruz. Şu anda aday olmayı düşünmüyorum" yorumunu yaptı.

İstifalar arka arkaya

TFF'deki se��im Trabzonspor yönetimini böldü. Dün yöneticiler Köksal Sadıklar, Ömer Demir ve Ahmet Emre Turan, başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nun Yıldırım Demirören'e destek vermesi sebebiyle görevlerinden istifa etti. Yöneticilerden Tayfun Kahyaoğlu ve Erol İbrahim Ağaoğlu'nun ise istifa etmelerinin gündemde olduğunu ancak bugün yapacakları durum değerlendirmesinin ardından kesin kararlarını açıklayacakları öğrenildi. Mayıs 2013'te seçilen yönetimden bugüne dek 11 isim istifa etti.

Kimler gitmişti?

İrfan Coşkun Osman İlyas Yaşar Aşçıoğlu Sebahattin Çakıroğlu Muhammet Kara Mehmet Uğur Bozoğlu Murat Türköz Çetin Kansız (yedek liste) Köksal Sadıklar Ahmet Emre Turan Ömer Demir
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN