Temmuz'da başlıyoruz

Anlaştıkları futbolcuları sözleşmeleri olduğundan 30 Haziran'dan önce açıklayamadıklarını söyleyen Dursun Özbek, "1 Temmuz itibariyle imzalar atılacak, yeni isimleri ayın 5'indeki kampa yetiştireceğiz" dedi

Temmuz'da başlıyoruz
Her fırsatta bomba transferler için taraftarlardan sabırlı olmalarını isteyen G.Saray Başkanı Dursun Özbek, "1 Temmuz itibariyle imzalar atılacak" dedi. Bugüne dek transferlerin açıklanmama sebebi olarak anlaştıkları oyuncuların 30 Haziran tarihine kadar sözleşmelerinin bulunmasından kaynaklandığını belirten Özbek, "Görüşme yasağı var. 1 Temmuz'dan itibaren imzalar atılacak ve transferleri 5 Temmuz'da başlayacak Avusturya kampına yetiştirmeye çalışacağız" dedi. Başkanın ismini vermediği oyuncuların Lukas Podolski ve Huntelaar olduğu iddia ediliyor.

KONGREYİ NİYE BEKLEYELİM

G.Saray'ın transfer için 11 Temmuz'daki mali kongreyi beklediği haberlerinin gerçeği yansıtmadığını da dile getiren Özbek, "G.Saray'ın nakit akışında problem yok. Oyuncuların paralarını ödedik. Tüm branşlardaki sporculara da ödeme yapıyoruz. Transfer için neden 11 Temmuz'u bekleyelim ki" derken G.Saray'ın yeni sezonda göğsüne alacağı forma reklamı için de 4 firmadan teklifler olduğunu ifade etti.

HAYDİ GEL ARTIK LUKAS!
G.Saray'ın transfer listesinin ilk sırasındaki Podolski'ye taraftarlar da baskı yapmaya başladı. Almanya'da çok sayıda Türk arkadaşı bulunan Podolski'ye daha önce çekilmiş fotoğraflarını internetten hatırlatan Galatasaraylılar, her fırsatta Türkiye aşığı olduğunu dile getiren Alman futbolcuya G.Saray ile transfer görüşmelerini bir an önce olumlu sonuçlandırması için çağrıda bulunuyorlar.
BİZE ULAŞIN