Recep Bölükbaşı'ndan flaş Emre açıklaması

Recep Bölükbaşı'ndan flaş Emre açıklaması
Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Bölükbaşı, "2-3 oyuncu ile görüş��yoruz. Taraftarlarımızdan önümüzdeki hafta sonuna kadar sabretmelerini istiyorum. Volkan Şen ve Ozan Tufan için de kulübe resmi bir teklif gelmedi" dedi.

Bursaspor TV'de açıklamalarda bulunan Başkan Recep Bölükbaşı, canlı yayında sorulara cevap verdi. Başkan Bölükbaşı, 1 yıl önce göreve geldiklerinde, motivasyonu düşmüş bir takım aldıklarına dikkati çekerken şöyle konuştu:

"Önce hemen takımı toparladık. İyi futbol oynadık. Dördüncülüğü kaçırdık. Kupada final oynadık. Trabzonspor ile beşinci sırayı paylaştık. Sonuç olarak başarılı bir dönem geçirdik. İş başına geldiğimizde 3 maç sonra gider, dedikleri yönetim olarak olumlu işlere imza attık. Takımın değeri 15 milyon euro idi. Bugün 60-70 milyon euroya çıktı. Milli takımlarda oyuncumuz yoktu. Şimdi A Milli Takım'ın iskeletini oluşturuyoruz. Yani Bursaspor olarak oynanan iyi futbolla Türkiye'nin gündemine oturduk. Kulüpler Birliği'nde etkiliyiz. Futbol Federasyonu'nda söz sahibiyiz. Bunlar hemen olmuyor. Yani biz limana dahi yanaştırılamaz dedikleri gemiyi, dolu olarak getirdik."
BİZE ULAŞIN