Ronaldinho, Antalyaspor'a müjdeyi verdi

Antalyaspor'un transfer atağı sürüyor! Eto'o'dan sonra Ronaldinho kırmızı beyazlı taraftarları heyecanlandıracak bir mesaj yayınladı.

Ronaldinho, Antalyaspor'a müjdeyi verdi
Brezilyalı yıldızın Türkiye haklarını elinde bulunduran Ümit Akbulut, sosyal medya hesabından Ronaldinho'nun "Türkiye'ye geliyorum" mesajı verdiği bir video paylaştı.

Antalyaspor yönetimi, geçtiğimiz günlerde Ronaldinho'nun abisi ve menajeri olan Roberto Asis'le bir araya gelmiş ve transferde büyük aşama kaydetmişti.

Asis, "Eto'o kardeşimin arkadaşı. Ona çok büyük saygısı var ve transferde onun da etkisi olacak. Eto'o'nun Türkiye'de oynaması hem Türk halkı, hem bizim açımızdan çok iyi" ifadelerini kullanmıştı.

GÜLTEKİN GENCER: "ANLAŞTIK"
Antalyaspor Başkanı Gencer "Ronaldinho ile görüşmelerin sonuna geldik. Büyük ölçüde anlaştık. Eto'o babası rahatsız olduğu için Fransa'ya gitti. 7 Temmuz'da ikisi için statta büyük bir imza töreni yapabiliriz. İnanıyorum ki taraftarımız onları çok sevecek, onlar da takıma büyük katkı verecek. Yeni sezonun en renkli takımı Antalyaspor olacak" dedi. Ronaldinho'nun abisi Roberto Assis ise "Ronaldinho'nun Antalyaspor'a transferinin yüzde kaç olduğunu söyleyemem ama sıcak bakıyorum. Teklifimizi ileteceğiz, umarım olur ama şu an için bir şey diyemem. Ümit Akbulut ile oturup konuşacağız, şartları değerlendireceğiz ve Antalyaspor'a kendi şartlarımızı 2- 3 gün içerisinde sunacağız. Kardeşim kendi hayat tarzına uygunsa burada oynamayı düşünür ama muhtemelen, gördüğümüz ve duyduğumuz kadar Türkiye tam Ronaldinho için bir yer" açıklamasını yaptı.BİZE ULAŞIN