Son söz Mexes'in

Trabzonspor, Fransız savunma oyuncusuna son teklifini yaptı ve beklemeye çekildi. İtalyan basını da Milan'ın Philippe Mexes'le sözleşme uzatmak için teklif götürdüğünü yazdı. Gözler artık 33 yaşındaki Fransız yıldızın kararında

Son söz Mexes'in
Trabzonspor Sportif Direktörü Süleyman Hurma, Milan'ın Fransız savunma oyuncusu Philippe Mexes'e, yıllık 1.7 milyon Euro'luk bir transfer teklifi ilettiklerini ve beklemeye çekildiklerini söyledi. Mexes'in son üç sezondur formasını giydiği Milan da bu futbolcuyla sözleşme uzatmak için harekete geçti. İtalyan kaynaklar, Milan'ın Mexes'e yeni sözleşme önerdiğini ve anlaşmanın yakın olduğunu iddia ettiler. Mexes'in transferini SABAH'a değerlendiren Süleyman Hurma, "Bu ücreti kabul ederse bu iş olur. Aksi halde vazgeçeriz. Şu an, 'Gel desem gelecek' ancak talep ettiği rakamlara bu transfer olmaz. Normalde Mexes'in futbol piyasasındaki değeri 1.1 veya 1.2 milyon Euro. Ama biz ihtiyaç duyduğumuz bir bölge olduğu için fedakarlık yapıp 1.7 milyon Euro verebiliriz" dedi.

HOLLANDA ZİRVESİ
Trabzonspor'da Sportif Direktör Süleyman Hurma ile teknik direktör Ersun Yanal, 3 Temmuz'da başlayacak olan Hollanda kampına son şeklini vermek için Trabzon'da görüşecek. Kampa hangi oyuncuların katılacağının netlik kazanacağı toplantıda transfer çalışmaları da masaya yatırılacak.
BİZE ULAŞIN