Tanrı misafiri Lukas Podolski

Podolski'yi, Maxx Royal Otel'de ailesiyle birlikte ağırlayan sarı-kırmızılılar, Arsenal'le anlaştığı anda golcü futbolcuyu İstanbul'a getirip imza attıracak

Tanrı misafiri Lukas Podolski
Galatasaray, Lukas Podolski transferinde adım adım sona yaklaşıyor... Kulübü Arsenal'in istediği 4 milyon Euro bonservis bedelini 2.5 milyona çekmeye çalışan ve pazarlıklarını sürdüren sarı-kırmızılı kulübün Alman yıldızı gizlice Antalya'ya getirdiği ortaya çıktı. Ailesiyle tatilini Kemer'de geçiren yıldız oyuncunun konakladığı otel dikkat çekti. Podolski, koyu Galatasaray taraftarı olan işadamı Mehmet Ersoy'un oteli Maxx Royal'de tatilin keyfini çıkarıyor.

ÖNCE TATİL, SONRA İMZA
Galatasaraylı yöneticiler, Arsenal ile nihai anlamşa sonrası Türkiye'de ailesiyle tatili karşılanan Podolski'yi resmi imza için İstanbul'a getirmeyi planlıyor. İngiliz kulübüyle pazarlıklarını sürdüren başkan Dursun Özbek, Arsenal'in sezonu açacağı 10 Temmuz'dan önce işi bitirmek için yoğun çaba sarfediyor. Özbek, daha önce yaptığı açıklamada 1 Temmuz'dan sonra transferleri açıklayacaklarını ifade etmişti.

'BANA SORU SORMAYIN KAFAMI DİNLİYORUM'
Başakşehir'in yeni transferi Sokol Cikalleshi, Antalya'da aynı otelde konakladığı Podolski ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Arnavut futbolcunun sosyal medyadan bu fotoğrafı çektirmesiyle Alman futbolcunun Türkiye'de olduğu ortaya çıktı. Galatasaray taraftarı olan Mehmet Ersoy'un otelinde konaklayan Podolski ile transfer görüşmelerinin burada yapılacağı iddia edildi. Podolski kendisine transferiyle ilgili soru soranlara ise hep aynı cevabı verdi: "Bana soru sormayın, kafamı dinliyorum..."

BİZE ULAŞIN