F.Bahçe'nin yeni transferleri İstanbul'da!

Fenerbahçe'nin yeni transferleri Abdoulaye Ba, Fabio Riberio ve Josef De Souza İstanbul'a geldi.

F.Bahçe'nin yeni transferleri İstanbul'da!

Fenerbahçe'nin Sao Paulo'dan transfer ettiği orta saha Josef de Souza ve Porto'dan kiralanan kaleci Fabiano Ribeiro, İstanbul'a geldi. İkilinin ardından Porto'dan kiralanan Senegalli stoper Abdoulaye Ba da İstanbul'a ayak bastı.

DE SOUZA: ALEX'İ ARADIM...
Havalimanında FBTV'ye açıklamalarda bulunan Josef de Souza, "Fenerbahçe'nin teklifini duyduğum ve Sao Paulo teklifi kabul ettiğini duyunca Türkiye'yle ilgili araştırmalar yaptım. Gelmeden önce Alex'i aradım onun fikirlerini aldıktan sonra Türkiye ile ilgili düşüncelerim netleşti" dedi.

FABIANO: ÇOK BÜYÜK BİR KULÜBE GELDİM
Brezilyalı kaleci Fabiano Ribeiro, "Çok büyük bir kulübe geldim. Fenerbahçe'de her zaman elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım. Vitor Pereira, harika bir hoca. Kariyerime çok katkısı oldu. Onunla tekrar çalışma fırsatı yakaladığım için mutluyum. Onun da bu kulübe çok önemli katkıları olacak. Kişisel olarak tanıdığım biri yok takımda ama bildiğim isimler, çok yüksek kalitede isimler var. Birlikte oynadıkça birbirimizi tanıyacağız" ifadelerini kullandı.

ABDOULAYE BA: F.BAHÇE TARİH YAZAN BİR KULÜP

"Burada olmaktan dolayı kendimi iyi hissediyorum" diyen Abdoulaye Ba, "Arkadaşlarımla buluşuyorum, Sow, Alves gibi... Burada olmak çok güzel, kendimi şimdiden evimde hissediyorum. Vitor Pereira hakkında o benim için çok özel bir insan, bana kariyerimde daha ileriye ulaşma isteğini uyandıran hocaydı, ona fazlasıyla saygı duyuyorum, tekrar onunla burada buluşmuş olmaktan multuyum, umarım hedeflerimize ulaşırız, Fenerbahçe'nin hedeflerinin farkındayım, umarım kendimi gösterebilirim" dedi.

Senegalli savunma oyuncusu, "Bu kulübün tarihini biliyorum, köklü bir kulüp olduğunu biliyorum. Porto'da oynarken, Fenerbahçe'nin Avrupa'da, Şampiyonlar Ligi'nde iyi işler yapan bir kulüp olduğunu gördüm. Fenerbahçe, adıyla tarih yazan bir kulüp. Umarım ben de tarihe adını yazdıran oyunculardan biri olurum. Şimdiden gururluyum" ifadelerini kullandı.

"ÇOK GURURLUYUM"
"Bizim işimiz hırslardan oluşan bir iş" diyen Abdoulaye Ba, "Bu işin içinde baskı var, farkındayız. Ama umuyorum ki bu kulübün tarihine katkısı olabilen bir oyuncu olmaya çalışırım, hırsımla ve baskıyı kaldırabilmemle. Çok gururluyum burada olmaktan, kulübün parçası olmak için sabırsızlanıyorum" dedi.

"SOW VE ALVE YAKIN ARKADAŞIM"
Başarılı oyuncu, "Sow ve Alves beraber oynadığım oyuncular, biriyle milli takımla biriyle Porto'da, yakından tanıdığım iyi arkadaşlarım. Menajerim onlarla konuştu bilgiler aldı. Kalitemi sahaya yansıtmaya, kendimi ispatlamaya geldim. Büyük takım, beni istedi, katıldım ve diğer takım arkadaşlarımla da buluşacağım günü bekliyorum" ieklinde konuştu.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN