Beni kabullendiler

'Bombacı' lakabını alan ve Hami Mandıralı'ya benzetilen Mehmet Ekici, "Kendimi sadece takıma değil bütün Trabzon'a kabullendirdim" dedi

Beni kabullendiler
Trabzonspor'un gurbetçi futbolcularından Mehmet Ekici, takımın kamp yaptığı otelde bir basın toplantısı düzenledi. Kampın çok iyi bir ortamda geçtiğini belirten Mehmet, "Kamp çok iyi gidiyor. Yeni hocamızla her gün çift idmana çıkıyoruz. Ondan çok şeyler öğrenmeye çalışıyoruz. Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Kendimi zaten tek takıma değil, bütün Trabzon'a kabullendirdiğimi düşünüyorum. Bu da benim için gurur verici bir şey" diye konuştu. Mehmet Ekici, Trabzonspor'un efsanelerinden Hami Mandıralı'ya benzetilmesiyle ilgili olarak ise, "Ona benzetilmek benim için gerçekten çok onur verici ama bir Hami hoca olmak kolay iş değil" ifadesini kullandı.

KAMP GÜNLÜĞÜ
Trabzonspor'un yeni transferi Stephane Mbia dün Hollanda'da takım kampına katıldı. Teknik direktör Şota, Kamerunlu oyuncu ile kısa bir toplantı yaptı.
Trabzonsporlu futbolcular, hava sıcaklığının tekrar 30 derecenin üzerine çıkmasıyla antrenman sırasında zor anlar yaşadı. Teknik direktör Şota, başına bol bol su dökerek serinlemeye çalıştı.
Bordo-mavililerin dün yaptığı antrenmanı izleyen taraftarlar, çalışma sonrası oyunculara karpuz ve kiraz ikram etti.
Aytaç Kara, Hollanda kampında 3 gün aranın ardından katıldığı antrenmanı ayağında ağrı hissettiği için tamamlayamadı.
Trabzonspor, bugün kamp yaptığı otelin sahasında Belçika İkinci Lig takımlarından White Star ile bir hazırlık maçı yapacak. TSİ 18.00'de başlayacak olan maça taraftarların ilgi göstermesi bekleniyor.

Goller Cepte
BİZE ULAŞIN