Douglas Silva Kartal oldu

Beşiktaş, ilk önce SABAH'ın duyurduğu transferi bitiriyor... Kartal, Brezilyalı stoper Douglas Silva için uzun süredir görüşmeleri sürdürdüğü Avrupa Ligi finalisti Dnipro'yu ikna etmeyi başardı

Douglas Silva Kartal oldu
Beşiktaş, Avrupa Ligi'nin son finalisti Dnipro'nun Brezilyalı savunmacısı Douglas Silva'yı renklerine bağlıyor. Ukrayna ekibi, uzun süren görüşmeler sonrası Beşiktaş'ın 25 yaşındaki savunmacı için yaptığı 1 milyon 500 bin Euro kiralama ve 5 milyon 500 bin Euro satın alma opsiyonunu içeren teklifini kabul etti. Teknik direktör Şenol Güneş'in, top tekniği ve atletik yetenekleri nedeniyle diğer stoper adaylarına göre ilk tercihi olan 1.90 cm boyundaki oyuncu, çarşamba günü İstanbul'da Fenerbahçe ile karşılaşacak Dnipro'nun kafilesi ile birlikte İstanbul'a gelecek ve sağlık kontrolleri sonrası resmi sözleşmeyi imzalayacak.

SABAH OKU HABERİN OLSUN

Diğer basın organlarının ısrarla Dinamo Moskovalı Douglas'ı yazdığı günlerde SABAH, Kartal'ın asıl hedefinin Dnipro'lu Douglas Silva olduğunu duyurmuştu... Dnipro'da yıllık 1 milyon Euro kazanan 25 yaşındaki oyuncu Kara Kartal'dan 1 milyon 500 bin Euro'nun yanı sıra maç başı 10 bin Euro alacak.
BİZE ULAŞIN