N'Doye taraftarı kesmedi

N'Doye taraftarı kesmedi

Senegalli'nin, sönük bir isim olduğunu düşünen taraftarlar yönetime tepki gösteriyor. Şenol Güneş de "Alacağımız oyuncu Demba Ba'nın gölgesinde kalmamalı" diyor

Demba Ba'nın yerine golcü arayan Beşiktaş, Remy ile anlaşamayınca rotayı Dame N'Doye'ye çevirdi ve Senegalli için Hull City ile 3 milyon Euro'ya anlaştı. Ancak bu transfer tepkilere neden oldu. Taraftarlar, açılmasını heyecanla bekledikleri Vodafone Arena için N'Doye'nin sönük bir isim olduğunu düşünüyor. Siyah-beyazlı futbolseverler, geçen sezonu 9 gol ile tamamlayan 30 yaşındaki futbolcunun kariyerinin, Beşiktaş'ta 27 gol atan Demba Ba ile kıyaslanamayacağını belirterek, "Demba Ba'nın yerinin doldurulacağını söyleyen yönetim sözünü tutmadı" yorumları yaptılar.

GÜNEŞ'TEN DE BENZER BİR YORUM
Tepkiler nedeniyle yönetimin, transferi beklemeye aldığı öğrenildi. N'Doye'nin listelerinde olduğunu doğrulayan, teknik direktör Şenol Güneş de "Alacağımız oyuncu Demba Ba'nın gölgesinde kalmamalı"dedi.

@ bjkutal Biz kombine almasına alalım ama siz bu taraftara ne verdiniz. N'Doye'yi mi izleyeceğiz kombine alarak?

@i_ selcukk O kadar adamın konuşulup N'Doye nin alınması yönetim başarısızlığıdır. Bari en başından söyleyin yıldız almayacağız diye.

@ ONURB JKAskeri Şayet N'Doye Beşiktaş'a transfer olursa atacağı gol sayısı 10+1 olmaz...

GÜNAY'DAN GÖZDAĞI
Beşiktaş'ın file bekçisi Günay Güvenç, "Kalemiz emin ellerde" dedi. Yeni bir antrenörle hazırlandıklarını kaydeden 25 yaşındaki kaleci, "Tolga ve Cenk ağabeylerin sakatlanmasıyla son maçlarda kaleyi devraldım. Başarılı olduğumu da düşünüyorum. Almanca bir söz vardır, 'Üçümüzden biri ekşi elmayı ısıracak'. Kalecilikte en önemli şey, umudunu kaybetmemek. Hepimiz bunun bilincindeyiz" ifadesini kullandı.
Goller Cepte
BİZE ULAŞIN